Jesteś tutaj: O NAS NASI LEKARZE

NASI LEKARZE

ZESPÓŁ VETMEDICA

 

Lek. wet. Katarzyna Małecka- Lewandowska

Absolwentka SGGW w Warszawie z 2013 r. swoją karierę rozwija uczestnicząc w wielu szkoleniach i warsztatach z zakresu interny oraz anestezjologii. 

W trakcie specjalizacji z rozrodu zwierząt UWM Olsztyn.

Wieka pasjonatka rozrodu kotów, oraz doświadczony hodowca. Entuzjastka diagnostyki ultrasonograficznej (USG i ECHO)  .

W przychodni zajmuje się głównie :

  • interną i diagnostyką
  • anestezjologią 
  • stomatologią 
  • rozrodem i położnictwem

Lek. wet. Monika Zalewska

Absolwentka SGGW  Wydziału Medycyny Weterynaryjnej w Warszawie. W Przychodni zajmuje się profilaktyką, diagnozowaniem i wprowadzaniem odpowiedniego leczenia naszym pacjentom. Z wielkim zaangażowaniem pogłębia wiedzę z zakresu żywienia zwierząt, rozpoczyna właśnie kilkumiesięczny kurs aby uzyskać kwalifikacje dietetyka zwierzęcego. Uwielbia rozwiązywać trudne przypadki endokrynologiczne . Prywatnie miłośniczka gry na pianinie i podróży ze swoim psim kompanem.

Lek. wet. Marcin Groński 

Absolwent Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie z 2013 r. Od początku swojej kariery rozwija się jako chirurg, pracując przez wiele lat w całodobowych placówkach weterynaryjnych: lubelskich oraz warszawaskich i podwarszawskich. Zajmuje się głównie chirurgią ogólną, a zwłaszcza chirurgia powłok, jamy brzusznej i krocza. Wykonuje także zabiegi z zakresu stomatologii, , chirurgii twarzy i szyi onkologii weterynaryjnej i podstawowej okulistyki.

Specjalizacja: chirurgia miękka

 Lek. wet. Marek Wojciechowski

Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW. Swoja przygodę z medycyna weterynaryjna rozpoczął już na trzecim roku studiów, zgłębiając pod okiem specjalistów tajniki swojej największej pasji - chirurgii. Rozpoczynając od rutynowych zabiegów rozwijał się w kierunku zaawansowanej chirurgii miękkiej oraz endoskopii, aby móć pomagać pacjentom nie tylko w ciagu dnia, ale też tym najbardziej potrzebującym wymagającym zabiegów ratowania życia w nocy.

Swoja wiedzę stale poszerza o ortopedię, dziedzinę w której stale doskonali wiedzę oraz umiejętnści uczestnicząc w kursach z zakresu chirurgii twardej.

Stale poszerza wiedzę i uczestniczy w kursach z zakresu stomatologii i chirurgii szczękowej.

Prywatnie koci tata piatki kociaków zabranych ze złych warunków.

Lek. wet. Małgorzata Tywoniuk

Pani doktor jest członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Kardiologii Weterynaryjnej (ESVC). Ukończyła kursy kardiologiczne na Uniwersytecie w Luksemburgu organizowane przez ESAVS. W 2016 roku ukończyła studia specjalizacyjne na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Jest specjalistą radiologiem weterynaryjnym. Odbyła staże zagraniczne w klinikach w Wielkiej Brytanii. Wykonuje badania: echo serca, zabiegi ratujące życie (perikardiocentezy, torakocentezy) i inne. Prowadzi pacjentów kardiologicznych, zajmuje się trudnymi przypadkami. Zainteresowania zawodowe, to diagnostyka chorób klatki piersiowej oraz profilaktyka i leczenie ras z płaskimi mordkami. Rasy krótkoczaszkowe to jej pasja.

 

Lek. wet. Anna Banaszek

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie, który ukończyła w 2011 r. W 2016 roku ukończyła dwustopniowe szkolenie z zakresu okulistyki weterynaryjnej w European School for Advanced Veterinary Studies (ESAVS). Nieustannie uczestniczy w konferencjach i szkoleniach organizowanych przez międzynarodowe organizacje okulistów weterynaryjnych EESVO i ESVO. Prywatnie posiadaczka trzech kotów i trzech psów, pasjonatka wycieczek górskich. 

 

  Vetmedica
02-495 Warszawa
ul. Stanisława Wojciechowskiego 21
  502 268 454
Biuro czynne od pon-pt od 10:00 do 21:00
W soboty od 10:00 do 16:00
W niedziele od 10:00 do 14:00